Software Attachment Tamer Volba Kódování Palm Převod Palm Doc Nepodporovaný software
Úvod
Software pro Mac OS X
Obchod
českyEnglish

Lokiware – Adam Nohejl

Attachment Tamer 3.1.14b9 $14.99 / 249 Kč (site licence $149 / 2499 Kč)

Zkroťte e-mailové přílohy! (dříve Mail Attachments Iconizer)

Attachment Tamer vám pomůže dostat přílohy v programu Apple Mail pod kontrolu. Opravuje nepříjemné vady Mailu, zajišťuje kompatibilitu s jiným emailovým softwarem a umožňuje nastavit, jak jsou přílohy zobrazovány a posílány.

PixelColorOSAX 1.0.2 zdarma (BSDL)

PixelColorOSAX je opensourcový skriptovací doplněk, který umožňuje získat barevné hodnoty jednotlivých pixelů na obrazovce pomocí AppleScriptu. Podporuje Mac OS X 10.5.x–10.7.x (na kterékoli CPU architektuře).

Rozložení kláves Česká a Slovenská Loki 3.1 zdarma

screen shot

Alternativní verze českého a slovenského rozložení kláves, která umožňují zápis více znaků, čímž také pokrývají tak větší množství latinkou psaných jazyků. Mimo standardního rozložení jsou k dispozici varianty QWERTY a s desetinnou tečkou v číselném oddílu. Jejich ikony navíc lépe odpovídají skutečnému vzhledu české a slovenské vlajky.

Volba Kódování Palm 1.9.23 zdarma (vývoj ukončen)

Volba kódování Palm umožňuje korektní přenos všech středoevropských (i jiných národních) znaků mezi Mac OS X a Palm-kompatibilním kapesní počítačem. Například česká jména a adresy (Address Book) nebo poznámky (Memo Pad) můžete s pomocí tohoto programu bez problémů synchronizovat mezi svým Palmem a Macem.

Převod Palm Doc 1.9.5 zdarma (BSDL)

Pomocí této volně šiřitelé aplikace můžete převádět elektronické mezi formáty Palm Doc a běžnými textovými formáty s podporou středoevropských kódování a Unicode. Můžete si tak přečíst textové soubory ze svého počítače na Palmu, a to s plnou podporou národních znaků.

Gomoku 1.4.3 zdarma (GPL)

Nejlepší piškvorky pro Mac OS X;).

Opraveno několik menších chyb z předchozích verzí 1.4.2, 1.4.1 a 1.4, zlepšen algoritmus (počítač nedělá ve hře hloupé chyby).

CGFractal 0.1 zdarma (GPL)

První vydánání na Mac OS X přeportované aplikace Marka Riedela GFractal. Aplikace počítá (a samozřejmě i kreslí;)) několik druhů fraktálů včetně známé Mandelbrotovy množiny. Hezké a se zdrojákem;).

Chytrá schránka 1.1 zdarma

screen shot

Freewarový manažer schránek pro Mac OS X. Základní funkce je umožnit práci s libovolným počtem schránek. Náhledy jednotlivých schránek se zobrazují v menu, mezi schránkami lze přepínat i pomocí klávesové zkratky.

Aplikace vznikla jako alternativa oblíbených, ale drahých, programů jako Clipboard Manager nebo iClip. Už teď aplikace obsahuje více funkcí než někteří konkurenti.